image 1

Penziony jižní Morava - Penzion v Bítově

(kód: zn01)

 

AKTUÁLNÍ STRÁNKA PENZIONU V BÍTOVĚ

 

Penzion leží přímo na náměstí rázovitého městečka Bítov v rekreační oblasti Vranovské přehrady na jižní Moravě. Zdejší klima (prý nejteplejší místo v ČR) vyhovuje nejen vínu, ale přijde vhod i těm, kteří rádi tráví převážnou část své dovolené ponoření ve vodě. Penzion na jižní Moravě nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Děti uvítají hřiště přímo u penzionu a rybáře potěší jeden z nejlépe zarybněných revírů u nás - Vranovská přehrada, která je od penzionu kousíček.

Typ a kapacita objektu:

penzion, 30 lůžek

Penziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pokojPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pokoj ve vedlejší budověPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - vedlejší budova - pokojPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - vedlejší budova - pokojPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pokojPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - koupelna - vedlejší budovaPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - restauracePenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - koupelna - restaurace před svatební hostinouPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - kavárnaPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pivovarPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pivovarPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - barPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pohled zvenkuPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - hřištěPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - vedlejší budovaPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pohled zvenkuPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - vedlejší budova, v pozadí hlavní budovaPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - pohled zvenku o VánocíchPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - letecký pohledPenziony jižní Morava - Penzion v Bítově na jižní Moravě - letecký pohled

Penzion s individuálním přístupem v blízkosti Vranovské přehrady.

 

Ubytování a vybavení penzionu:

dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením s možností přistýlky, některé propojitelné do apartmánů, za poplatek lze půjčit televizi na pokoj, pokoje jsou ve dvou budovách vzdálených od sebe 50 m, v restauraci pro ubytované hosty přístup na internet pomocí Wi-Fi zdarma, oplocená zahrada s posezením u vedlejší budovy, restaurace se zahrádkou, kavárna, bar, venkovní posezení u penzionu

Ubytování psa:

pouze malá plemena   

Stravování:

plná penze, polopenze, snídaně, restaurace v jednom z objektů (domácí kuchyně, moravská vína)

Doprava:

uzavřené parkoviště u penzionu, autobus v místě, vlak Šumná 15 km, penzion na jižní Moravě je vzdálen cca 200 km od Prahy

Poznámka:

ubytování v penzionu na jižní Moravě celoročně, zkrácené pobyty možné mimo sezonu na min. 2 noci. Sezona je od 15.6. – 15.9. a silvestr, ostatní termíny je mimosezona.

Sport a zábava v penzionu a na jižní Moravě

Koupání a zábava u vody:

Vranovská přehrada 1 km, vodní sporty

Ostatní sport a zábava:

ubytování v penzionu na jižní Moravě celoročně, zkrácené pobyty možné mimo sezonu na min. 2 noci. Sezona je od 15.6. – 15.9. a silvestr, ostatní termíny je mimosezona.

Tipy na výlet na jižní Moravě

hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn, město Vranov nad Dyjí, Znojmo, plavba parníkem po Vranovské přehradě, zámek a park Lednice, zámek Uherčice, národní park Podyjí, Pálavské vrchy,

 

 

 

 

Další ubytování na jižní Moravě:

Ubytování jižní Morava - Chaty u Vranovské přehrady
Penzion u Vranovské přehrady - jižní Morava
Penzion v Lukově - jižní Morava - ubytování
Koňská farma v Lednici - Pálava - jižní Morava
Chaty stojí na veliké louce v zátoce největší přehrady jižní Moravy – Vranovské přehrady. Každá chata má terasu s venkovním posezením a je odtud pěkný výhled na zátoku Vranovské přehrady a zříceninu hradu Cornštejn.
Rodinný penzion leží v klidném místě na břehu Dyje pár set metrů pod hrází Vranovské přehrady na jižní Moravě. Nabízí intimní prostředí a pohodlné ubytování. Nejkrásnější jsou třílůžkové pokoje s terasou a výhledem na hrad Vranov.
Komfortně zařízený penzion stojí v uzavřeném a pečlivě udržovaném areálu. Nabízí ubytování přímo v centru Národního parku Podyjí na jižní Moravě. V kraji nádherných lesů, hlubokého údolí Dyje a hlavně vinic a dobrého vína.
Areál penzionu se nachází nedaleko lednického zámku na okraji města Lednice. Nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích a a v chatkách také pro 2 osoby. Dále možnost degustace moravských vín ve vinném sklípku, vyjížďky na koních či romantické vyhlídkové jízdy v kočárech po zámeckém parku.

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________

 

A nebo Vám jižní Morava není dost jižní a Vranovské moře dost velké?

 

Nechte se inspirovat nabídkou letní dovolené u moře - převážně na ostrovech s ubytováním s ubytováním v soukromí v Chorvatsku, často přímo u moře. A nebo v apartmánech, nejen u moře, v Itálii. A nebo Vás lákají písčité pláže Bulharska, vhodné zejména pro dovolenou s dětmi? Nebo dovolená s antickou nostalgií v Řecku a Turecku? Či kouzlo španělského ostrova Malorka?